| ////////////// a întrebat:

Credeti ca exista prietenie simpla inte o fata si un baiat?

15 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poate se existe o prietenie simpla intre un baiat si o fata. Sunt prietenii de genul, colegi de clasa, vecini de apartament sau strazi apropiati legate de schimburi de idei si discutii fara a genera o dragoste intre cei doi.

| anad a răspuns:

Pot fi amici buni care sa se ajute in unele probleme, sa se insoteasca reciproc, sa isi spuna unele secrete, sa se sfatuiasca in anumite situatii.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da!love struckCu sigurantalove struck
Eu am foarte multi prieteni baietibig grin Si niciodata nu ne-am gandit ca am putea avea o relatie.winkingDeci existawinkingDar...depinde foarte mult de caracterul fiecaruiawinking
De la o simpla prietenie se poate ajunge si la o relatie...Sau la o atractie intre cei doi happy

| Arthur a răspuns:

Poate exista, dacă nu există atracţie sexuală între cei doi.

| miauu a răspuns:

Da normal

| Amrita a răspuns:

Eu cred ca nu.Intr-un final cam toate prieteniile duc la relatii. E adv ca mai exista cazuri cand poate nu iese nimic dar sunt cam rare. dupa parerea mea big grin

| tim a răspuns:

Se poate, dar de obicei se lasa si cu o mica,, aventura"

| Anduciu a răspuns:

Da, exista prietenie simpla intre o fata si un baiat, dar exista si prietenie stransa intre o fata si un baiat, fara ca acestia sa fie impreuna.happy

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Da exista...

| versavia a răspuns:

Da. De ce nu? Pot fi cei mai buni prieteni sa vorbeasca, intotdeauna e bine sa ai pe cineva cu care sa vorbesti nu neaparat trebuie implicat sexul.

| Angiutssa a răspuns:

Normal! Si eu am multi prieteni baieti la care tin ffff mult, dar nu imi place de ei si nu ar putea sa-mi placa vreodata laughingNu vad nimic anormal sau gresit in astahappy

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Sigur, e atunci cand se plac dar nu au curajul sa rcunoasca

| spiridus_7223 a răspuns:

Problema este ca numai voi sti. ce simtiti unul pentru altul. Sa Dai cu parerea este foarte usor.asa ca nu lasa un prieten bun pentru nimica in Lume.

| milo a răspuns:

Da există prietenie între o fată și un băiat fără să se întâmple și altceva. Am și eu prieteni, băieți, cu care pot vorbi orice