| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca poate exista prietenie intre un baiat si o fata?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, eu am prieteni baieti de ceva timp.

| RAY a răspuns:

Da,eu unu am o foarte buna prietena care m-a invatat foarte multe lucruri, dar pastram o distanta incat sa nu apara vreo iubire si sa determine drame ( vorbim rar ), dar e foarte bine sa ai o prietena care e sincera cu tine si care stie sa dea sfaturi bune de viata

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

In Constanța nu e posibil

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

De ce nu?

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Ca toate vor sa aiba ca prieteni baieti populari si plini de ei

| OldSoul a răspuns:

Doar cu beneficii.

| alina2k18 a răspuns:

Daca baiatul este gay desigurwinking
laughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da, exista. Dar mai devreme sau mai tarziu unul dintre ei tot va vrea ceva mai mult.