| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Credeti ca imi voi face iubita fara sa caut gen fara sa ma bag in seama etc?
Ca deja m-am saturat sa ma bag in seama si fetele sa ma respinga.

100 răspunsuri:
| GambleR40792 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am destui incat sa imi dau seama de ce urmareste o feminista in ziua de azi la un barbat, va urasc atat de mult incat nici o flegma nu ati merita, sunteti atat de ipocrite incat nu vreti in ruptul capului sa recunoasteti ca nu alegeti baietii dupa caracter si personalitate ci aspect fizic

| Violleta2022 a răspuns (pentru GambleR40792):

Si te mai miri de ce nu se uita nici o femeie la tine, cu metalitatea asta de vierme.

| GambleR40792 a răspuns:

N-am nicio mentalitate e purul adevar, da o sa imi vad de viata mea si de jocurile de noroc ca alea nu ma inseala cel putin si imi ofera satisfactie, aveti tupeu nesimtit sa mai dati si sfaturi eronate pe aici fiind si fete, bah cum se face mah ca e plin site-ul asta de singuratici, chiar asa toti NU STIU SA VA ABORDEZE sa va dea pe spate cu personalitatea lor, ia raspunde-mi? astept chiar te rog JASMINA de pe alt cont lamureste-ne te RUGAM

| GambleR40792 a răspuns:

Ai dat repede ignore site-ul asta urla tipa de virgini singuri si tot ce auzim de la voi nu aveti curaj tupeu si personalitate off jasmina chiar isi curios cum arata prietenul tau sa vedem si noi un ochi gura stramba picioare rupte si 1.60 dar l-ai ales ca te-a dat pe spate nu cu personalitatea lui

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru GambleR40792):

Nimeni nu înțelege durerea din sufletul nostru, al celor singuri...

Când un băiat este urât la față, timid și lucrează într-o fabrică pe un salariu lunar de doar 1550 RON, este greu să ai succes la fete.

| GambleR40792 a răspuns:

Dar sunt prea bucuros in momentul asta sa ma mai stresez din chestia asta, intelegeam sa ai un rationament corect afirmand balivernele astea dar atata timp cat tot ce citim pe site-ul asta sunt probleme de genul ( virgin la x ani, singuri fara iubita, nu ma vrea nicio fata ) etc, trebuie sa fii prea bolnav sa mai luam de bune teoriile voastre expirate mimozoorolling on the floor

| GambleR40792 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Eu salariul tau l-am facut din doua zile la jocuriwinking, in fine, nu era ea aia care te mintea acum cateva zile jasmina asta isi batea joc de tinerolling on the floor?

| GambleR40792 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Tu daca nu investesti in educatia ta sa scapi de 1550 si sa iti gasesti o pasiune in masini sau sport, ca sa uiti de femei, iti zic prieteneste nu te vad bine in urmatorii 5-10 ani, faci ce vrei

| GambleR40792 a răspuns (pentru GambleR40792):

Eu iau de 2 ori salariul tau si muncesc 4 ore pe zi chiar in halul asta te lasi umilit fratele meu scapa din uzine ca o sa te simti la 40 ca la 80 treaba ta

| GambleR40792 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Si din alea 4 ore 2 conduc laughing)) prin toata tara asta, asta nu e o scuza si nici nu am studii pe ce lucrez, daca nu cauti si vrei doar la piulite si suruburi e problema ta

| GambleR40792 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Nici nu vreau sa mi te imaginez cum te freaca seful tau de tura fiind si timid si aratand de 16 ani ca am lucrat si eu in asa ceva si dupa o luna am plecat ca voiam sa ma bat acolo cu el un pic mai aveam, numai zic ce injuraturi ne-am dat

| GambleR40792 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Si colac peste pupaza tu vroiai sa iti intemeiezi si o familie cu un job ca asta si un salariu atat de ''decent'' NU? acum daca singura ta evadare din realitatea pe care tu nu o vezi la tine o reprezinta faptul ca te plangi pe TPU da-i inainte daca te face sa te simti bine

| IoanVL a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Da, e foarte greu, dar încearcă măcar să nu te mai gândești la asta. Ar fi bine să-ți cauți altceva de lucru sau să te ocupi de un hobby, ceva care îți place. Nu știu, poate să crești flori de apartament (în cazul ăsta ai grijă să nu le ții în camera în care stai), fotografie sau pictură, ceramică sau să înveți să cânți la un instrument - chitară, de exemplu.

Viața e foarte grea uneori, dar dacă te tot gândești la asta o faci și mai grea.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru GambleR40792):

Ok, dar tu cu 3000 RON salariu lunar nu poți avea iubite cu carul?

La salariul tău tu nu ar trebui să ai grija zilei de mâine...

Efectiv cu un salariu de vreo 3000 RON ca al tău, într-un oraș mic al provinciei trăiești fără grija zilei de mâine.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Cum naiba sa aiba iubite cu carul 3000 RON? laughing Una ia mai mult intr-o zi doar daca se dezbraca pe only fans! Iubita, in cazul in care esti neatragator, trebuie sa castigi mult mai mult ca sa ai macar una, si ghici ce, nici atunci nu te iubeste cu adevarat, dar macar ai o relatie de ochii lumii si mai ai si tu o "scorbura" la care sa mai dai! Si nu este asa usor sa traiesti cu 3000 pe luna sa stii, poate doar daca ai un apartament foarte ieftin si cu conditii proaste!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Mai ales daca boul asta de Putin pune mana pe noi(manca-l-ar orcii din Mordor de nenorocit), o sa avem taxe de o sa ni se ia, pe langa ca se restaureaza comunismul!

| Marian12123 a răspuns:

Caută, o sa vina când nu te aștepți. Fi mai liniștit și secretos, fără graba.

| Mosotti a răspuns:

Daca comportamentul tau este okey si normal, daca esti deschis, sociabil dar te resping fetele inseamna ca nu atragi fizic mai deloc, nu stiu ce sa zic.

Daca au probleme de comportament, atunci degeaba arati bine, ca te resping fetele.

Depinde care din ele e problema.

Dar hai sa aflam care e treaba, tu, inainte sa ai contact cu vreuna adica inainte sa afle cum vorbesti si cum te porti, simti ca te privesc fetele? Ai simtit ceva de genul? Adica cum simte o fata ca se uita baietii la ea fara sa fie abordate inca.

Ca un baiat atractiv si o fata atractiva atrage priviri clar, simte asta. Daca ai simtit asta e un indiciu ca arati atractiv dar cand abordezi, ceva din comportamentul tau nu e okey.

Daca n-ai simtit deloc priviri niciodata, inseamna ca nu prea atragi fizic, si atunci chiar daca comportamentul e okey, e normal ca fetele te resping.

Deci cum e?

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e deloc asa, un baiat bine inca din liceu e vanat de fete si de la el din clasa si din liceu, NU Scapa nevanat de acolo, asta sa ne fie clar, nu trebuie nici o cautare.
Va simti foarte rapid ca fetele il plac, ca il baga in seama, ca, cauta atentie la el chiar daca nu-l abordeaza direct.

Vine de la sine totul. Si asa se intampla si in facultate sau pe unde se va duce.
Acuma depinde unde e problema la el, la fizic sau la comportament, l-am intrebat sa vedem.

| Mosotti a răspuns (pentru Aasdfghj):

Daca are o problema de comportament e clar ca de aia il resping, sa vedem care e problema, ca l-am intrebat.

Daca arata bine, da, vin ele la el sa stii, din liceu vin ele la tine daca arati bine cu zecile, deci asta se stie, dar sigur sa ai un comportament okey, sa nu fi antisocial, introvertit, timid, sau cu alte probleme din astea.
Deci n-ar mai fi ajuns acum sa zica ca-l resping fetele, era satul de fete pana acum.

| Mosotti a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Stii cum se zice, ce e frumos si lui dumnezeu ii place, cand un barbat arata bine, ca si la o femeie, vin partenerii de sex opus inevitabil inca de la 15-16 ani, chiar daca nu l-ar aborda direct, dar se baga in seama cu el, incearca sa-i intre in gratii si asa mai departe, deci da, vin fetele la el in cazul asta.

Dar depinde, ca daca arata bine dar are comportament aiurea, atunci iar pierde clar, depinde care e problema.

Cand nu vine nimeni la tine, inseamna ca nu arati deloc atractiv. Bine, sa si fi in colectiv de fete, liceu, facultate, servici, prieteni.
Altfel nu scapi sa n-ai gagica daca arati ok si te comporti okey. Ptr ca vine fata, se baga in seama, sau te priveste, simti ca te place si actionezi la sigur apoi.
Deci de la sine nu ramai pe dinafara si nu trebuie sa faci mare lucru.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Tu in acest moment esti cu fata care te-a agatat?

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai care m-a agatat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Eu te-am intrebat daca te-a agatat vreo fata si esti inca impreuna cu ea?

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, m-a agatat una, m-am si intalnit cu ea dar nu arata in real cum arata in poza, asa ca m-am retras politicos, era in toamna lui 2013, ma agatase pe un site de matrimoniale, m-am dus la intalnire, dar aia a fost, deci n-am ramas cu ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Bravo, asta voiam!
Deci te-a agatat una si ai respins-o!

Iata si raspusnul pe care l-am vrut si care confirma sfatul meu de mai sus, ca fata sa nu faca niciodata primul pas, ca are toate sansele sa fie respinsa!

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Lasa-l mah ca mi-a dat ignore, auzi si tu virgin la 30 de ani, pot intemeia o familie cu 1500 de ron lunar ca sclav in fabrica! ce pot sa ii mai fac mah > ii foote pe el grija de ce joc eu la pariuri de ce beau sau fumez...ce 65 de ani nici 50 de ani nu apuca in viata

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Da acum am intrat sa citesc stii, tu iti dai seama ce mentalitate sau gandire are asta, dar ce sa ma mire daca e sclav pe 1500 mai mult nu poate, cum sa gandeasca ca daca ai un salariu ok garantat vei avea si pzd - omul e dus frate imi bat capul degeaba, nu il inteleg eu cred ca are probleme PSIHICE de spitalul 9 sa moara fam mea daca te mint

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Scriu si atat de repede incat mai fac si greseli, stau sa ma enervez pentru un bou ca el, ma critica pe mine, cel putin oi fi eu nefootut ca el dar o viata atat de trista ca a lui nema, acum ne judeca el ce facem cu viata noastra cum ne-o traim ca el e un ingeras nesarutat de nicio fata care isi rupe mainile prin fabrici sarmanul

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Nici chiar 3000 pe zi din only fans depinde de cati labari una cu demnitate ca maria Georgiana da, face si 1 miliard pe luna, dar una normala nu cred ca face mai mult din only de 200 de milioane