| RockStar a întrebat:

Totusi nu inteleg .
- De ce ne indragostim apoi nu mai iubim ?
- De ce lumea se baga mereu cand vede ca iti merge atat de bine cu persoana iubita ?
- Cum pot sa imi dau seama ca un baiat chiar tine cu adevarat la fata cu care sta ?
- De ce un baiat profita mereu dupa fata cu care sta si ii da pa si dupa aceea regreta si face orice sa se impace cu ea .
- Totusi voi credeti ca noi fetele si baietii meritam sa suferim ?
Ciudate intrebari dar sincer m-am saturat de atatea prosti .
Eu gandesc alcumva dar doresc sa stiu de la voi raspunsurile astea straight face .
Multumesc . Scuze daca am greseli happy .

1 răspuns:
| Ammy93 a răspuns:

1) Ne indragostim pentru ca asa ne e dat in viata. Ne e dat sa suferim dar sa si iubim. 2) Lumea se baga atunci cand au ciuda, pentru ca stiu ca viata lor nu va fi la fel niciodata. Stiu ca nu vor avea atata noroc cum au altii. 3) Stii ca un baiat tine la tine daca iti spune ca esti frumoasa, desi nu arati ca cele din revista. Sau cand nu te paraseste doar pentru ca ai pus 2 kg pe tine. Iti spune ca esti frumoasa, chiar daca alti te considera urata. 4) Un baiat profita pentru ca nu-si da seama ce pierde, pana nu o face. El vrea sa recucereasca fata doar dupa ce si-a dat seama ce a facut, si dupa ce isi da seama ca o iubeste. 5) Nimeni nu merita sa sufere, dar daca nu suferim nu stim ce inseamna bucuria, dragostea.