| necu91 a întrebat:

Credeti ca verighetele trebuie sa fie neaparat din aur galben? happy

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Nu conteaza culoarea sau metalul importante sunt sentimentele.

11 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Exista acum combinatii de aur galben si alb, combinatii aur-platina, depinde de gusturi si bani...semnificatia conteaza!

| Anca a răspuns:

Chiar deloc. Mie nu`mi place aurul galben, doar cel alb.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu verigheta conteaza doar respectul si iubirea dintre voi

| ELLSSA a răspuns:

Nup.Frumoase si la moda sunt cele din aur alb, acum...
Se foloseste aurul pentru ca este un metal pretios, cum si iubirea/casnicia este pretuit pentru membru familiei.
Oare cele din platina cum ti se par?

| ines a răspuns:

Nu poti alege ce vrei.

| hax0r a răspuns:

Nu,nu credem.

| winchesters a răspuns:

Nu neaparat.

| Alkyda a răspuns:

Nu e o regula sa fie de aur insa daca nu va place aurul galben puteti opta pentru cel alb sau argint happy

| Aleeee95 a răspuns:

Eu cred că mai bine arată din argint sau aur alb... Fundăăăă? :*

| PukkyyyPu a răspuns:

Nu pot sa fie si argintii funda