| Remus_7546 a întrebat:

Credeti in compatibilitatea intre zodii?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De cand ma stiu nu m-am impacat niciodata bine cu VarsatoriilaughingMereu gasim cate un subiect de disputa si cum niciunul dintre noi nu cedeaza

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu si sotul meu suntem balante si nu avem nici un fel de probleme, suntem impreuna de 35 de ani.

| monyk a răspuns:

Buna, nu prea as crede, dar fostul meu iubit e scorpion si eu fecioara si chiar scrie ca suntem total opusi si e o combinatie periculoasalaughing...si ca nu prea merge relatia si uite ca mie mi s-a nimerit, nu cred, dar de data asta s-a nimerit la mine...

cami
| cami a răspuns:

Nici da, nici nu!
De ceva vreme, am luat-o razna cu zodiile. Pana si oglinda mea are semnele zodiacale pe ea. ( asa am cumparat-o ). Vezi, mai trebuie si verificat. Eu sunt fecioara, nu ma inteleg deloc cu gemenii. Deloc! Capricornii imi sunt pe plac ( asa scrie acolo ) insa. in realitate ( pentru mine ) nu-i chiar asa.
Ma inteleg bine cu : taurii, racii, leii, scorpionii si varsatorii. Atat.
Cred, mai ales in descrierea pe care i-o face fiecarei zodii, insa la compatibilitate sunt mai reticenta.

| Arthur a răspuns:

Nu m-a interesat niciodata chestia asta

Janina
| Janina a răspuns:

Eu nu cred, sunt impreuna cu iubitul meu de aproape 3 ani si ne intelegem perfect, de un an locuim chiar impreuna... iar daca era sa ne luam dupa compatibilitate am fi fost ca soarecele si pisica.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eu una nu cred

| carmi_6480 a răspuns:

Eu cred putin, nu ma pot intelege deloc cu berbecii, sunt zodia gemeni.

| 20pamy a răspuns:

Da cred in compatibilitate. Dar asta depinde foarte mult si de personalitatea fiecaruia dintre noi, sunt nativi adevarati, dar si falsi ai unei zodii; asa cum sunt si oamenii!

| georgiana a răspuns:

Parerile sunt impartite.in cazul meu este adevarat, sunt taur si am o compatibilitate f. buna cu capricornii si fecioarele(din experienta) laughing

| devilll a răspuns:

Nu inteleg dc va faceti viata dupa zodii nici macar n-ar trebui sa credeti in toate prostiile de genu asta!

| daniDeeDee a răspuns:

Eu cred. happy

| ellutza a răspuns:

Nu urmaresc horoscopul sau ma ghidez dupa compatibilitate, dar stiu un singur lucru : sunt leu si sunt persoane care ma scot din minti numai cand deschid gura si intreb" nu te supara esti cumva gemeni sau balanta?"daca raspunsul e afirmativ atunci:hai pa! Nu ma inteleg sub nici o forma cu persoanele care sunt in aceste zodii. Asa e la mine... poate e doar coincidenta dar mi s-a intamplat de prea multe ori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? As fi tentata sa cred exista ceva adevar si-n asta cel putin, descrierea zodiei mele se potriveste cam 70%... da exista o forta...care ne intalneste drumurile ca sa zic asa si cand doua inimi care bat la fel se intalnesc si se iubesc iese o mare iubire, ca in Romeo si Julieta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, in chestia cu compatibilitatiile chiar cred si cu descrierile generale si daca stau sa ma gandesc majoritatea lucrurilor ce scriu in horoscop chiar mi se intampla.
P. S. cica fac casa buna cu scorpiomul eu fiind rac ...de ce nu, avand in vedere faptul ca mereu am cautat dragostea adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e chestie adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred.

| mIss G a răspuns:

Nu cred. poate zodiacul e facut doar pentru cei care cred in asta.nu stiu!
tu ce parere ai?
apropo de ce a zis devilll, de ce "n-ar" trebui sa credem in ele?happy
zi-mi punctul tau de vedere.de ce nu crezi?
poate zodiacul asta n-a fost si el "scris" asa... din simplu fapt. o avea si el un rol, dar eu nu cred!

| andraem a răspuns:

Da! Cu toata taria.big grin