| mareaparuiala a întrebat:

Credeti in compatibilitatea dintre zodii?

Răspuns Câştigător
| nekokami a răspuns:

Categoric NU! depinde doar de compatibilitatea de caractere.

6 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

De cele mai multe ori compatibilitatile dintre zodii sunt adevarate.

| Barbiiie95 a răspuns:

Mai nu stiu cum sa iti explic, la unii chiar se potriveste ceea ce se spune in horoscop si chestiile despre zodii iar la unii deloc.De exemplu zodia rac nu este numai x rac este si y nu are cum sa fie acelasi lucru la amandoi.Fiecare persoana este diferita. Funda?

| Intelligence a răspuns:

Eu nu prea
de exemplu iubitul meu e leu
iar eu scorpion
si cica nu ne intelegem si din astea.dar dimpotriva.d 9 luni ne intelegem f.binelaughing. e totul pe dos.insa o fi o farama de adevar, faza e ca la mine si iubitul meu nu functioneaza, deloc.

| Silvya18 a răspuns:

Nu prea, dar totusi ma mai uit ce zodii se potrivesc :-P

| Gagikaru a răspuns:

Normal sa stii ca are un anume efect!

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Da eu cred.