| clawdya_8655 a întrebat:

Buna
credeti in compatibilitatea dintre 2 zodii?
multumesc

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

Partial cred.Adica eu sunt scorpion si zodiacul imi spune ca nu ma inteleg cu leii, ceea ce e adevarat[dar nu tot timpul].
Cred ca depinde de caracter mai mult, nu de zodii.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Porcarie de zodii asta conteaza daca se plac indivizii intre ei

| User a răspuns:

Cred in compatibilitatea dintre 2 oameni...

| shtephie a răspuns:

Da, cred happy ESte foarte important sa fii compatibil cu partenerul/a de viatawinking

| Anileda a răspuns:

Nu

| Beatrice a răspuns:

Da! Cred. Si nu mi-e rusine sa zic asta. happy

| Loredana01 a răspuns:

Pai, intr-un fel! Cateodata nu prea mai tin cont de "compatibilitatea dintre varsator si...", pentru ca ma enervez cand vad " relatia nu poate fi decat una de prietenie", sau mai stiu eu ce!hee hee