| JiKyo a întrebat:

Voi credeti in compatibilitatea dintre zodii?

P. S. : - FUNDA devil

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, mi se par niste tampenii fara logicastraight face adica ce legatura ar putea avea ca unu e de o zodie si una de o zodie. Parerea mea: nu are nicio logica, nu poti tu sa zici ca cei 2 nu se potrivesc sau se iubesc pentru ca sunt niste zodii care nu se potrivesc.straight face sincer, prostie.

| Jessica a răspuns:

Nu cred!

| Enma a răspuns:

Intr-un fel da dar nu e musai ce scrie in chestiile alea

| dedebt a răspuns:

Da si nu. laughing
Citesc pe internet insa nu imi fac complexe...
Tata e scorpion si mama gemeni
De exemmplu pe net la compatibilitate intre scorpion-gemeni
Spune ca nu e foarte buna...
Insa parintii mei se inteleg de minune.
Iti pui oarecum un semn de intrebare...
E ciudata chestia.
Nu trebuie sa depinzi de compatibilati.
Adica daca iti place de un baiat...
Si e o zodie necompatibila cu tine.
Sa nu incerci o relatie cu el.
E ciudata chestiaa...

| doriiy a răspuns:

Sa zicem ca da. xD adica gen, eu sunt berbec. ex`u meu tot berbec, si nu ne bagam in seama, iar dp ce ne-am desp nu ne mai intelegem deloc. si am mai fost cu un ex` capricorn. s`a intamplat la fel. deci da cred big grin :p. funda? ps. nici una din relatii n`a rezistat mai mult de o luna maxim rolling on the floor

| R_9329 a răspuns:

Da si nu prea laughing.

| TheNinthKoopa a răspuns:

Da, vreau sa zic ca inainte sa stiu mai multe despre zodiac si alte chestii din astea, nu credeam, si vara trecuta in 2010 au cumparat parintii mei o carte care arata trasaturile zodiilor. Dupa ce am citit cartea am vazut ca nu numai caracteristicile Scorpionului(eu) sunt adevarate, dar si cele ale altor zodii. Dupa aceea am cautat compatibilitatea cu Scorpionul si zicea ca cel mai bine ar fi cu un alt Scorpion sau cu un Taur. Cand m-am uitat iar peste caracteristicile zodiei Taur, mi-am dat seama ca o relatie cu o astfel de persoana e chiar foarte posibila. Deci da. Cred in compatibilitatile dintre zodii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca vad ca tot ce spun e adevarat