| FallenDude a întrebat:

Voi credeti ca relatile sunt bazate si pe compatibilitatea din zodii? oh go on

5 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

Mda' sincer chiar cred in horoscop cacaturi din astea'...
Si compatibilitatea asta este adevarata, mi s-a intamplat multe cu 'compatibilitatea dintre zodii' infine.
Da incearca sa asculti si putin de ea... poate te va ajuta in mai multe decat crezi:-)
funda?

| Lonelygirl a răspuns:

Nu! alea`s prostii si horoscopul e o prostie oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu cred! Eu sunt balanta iar horoscopul imi zice ca m'as potrivi cu unu din zodia gemeni! Cunosc cateva persoane in zodia gemeni, dar dabia daca ne intelegem!

| With0utName a răspuns:

Nu, eu nu cred in asa ceva.

| booboogirl a răspuns:

Nu cred.in din astea.(doar parerea mea) ricine poate fi cu persoana iubita nu conteaza:*