| anonim38 a întrebat:

Cu ceva timp in urma,iubitul meu a dorit sa facem sex, pe atunci aveam 15 ani si i-am spus ca nu sunt pregatita, dupa vreo 3 saptamani m-am imbatat rau de tot si el m-a dus la el acasa,nu-mi aduc aminte ce s-a intamplat,de dimineata cand m-am trezit l-am vazut ca a iesit de la dus si pe perna de langa capul meu scria"esti in siguranta cu mine,te iubesc!". La liceu ma saruta in fata prietenilor,ma lua de mana, intr-o seara am mers intr-un club,ne-am distrat etc, apoi m-a dus acasa. Intr-o zi la liceu m-a tras de mana si m-a dus in baie si m-a dezbracat iar eu plangeam si niste fete m-au auzit si au deschis usa si au vazut ca el era pe mine,a aflat tot liceul,nici nu intelegeam ce se intampla. S-au intamplat lucruri groaznice,dar nu e nevoie sa zic,dupa un an bate la usa casei mele,stand in genunchi,MA CEREA IN CASATORIE,i-am inchis usa. A intrat cu forta si i-am spus ca dupa tot ce s-a intamplat nu mai are ce vorbi cu mine.A lasat inelul la usa si a plecat,era fotbalist,ceea ce nu stiam era ca in ziua aia cineva ii pusese drog in bautura,mereu a incercat sa imi explice dar nu l-am ascultat,acum este in spital pentru ca a avut un accident pe terenul de fotbal, sa ma duc sau sa las totul asa cum s-a asternut?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merita faza cu drogu in bautura asa cum te-a violat dar si cand te-ai imbatat te-a violat de nu stiai tu decizi cu sau fara el.

| darrio2007 a răspuns:

Drog,nedrog si te-a imbatat? Ala a fost viol in toata regula. Vrei sa fii cu unul care te-a violat? Mai intra si cu forta in casa. Tupeu.

| anonim38 explică (pentru darrio2007):

Nu m-a imbatat el, singura m-am imbatat!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim38):

Si mai grav. Oricum el a profitat de betia ta.

| anonimg a răspuns:

"Cine poate gasi o femeie cinstita? Ea este mai de pret decat margaritarele.
Ea deschide gura cu intelepciune, si invataturi placute ii sunt pe limba.
Ea vegheaza asupra celor ce se petrec in casa ei, si nu mananca painea lenevirii.
Fiii ei se scoala si o numesc fericita; barbatul ei se scoala si-i aduce laude zicand:
"Multe fete au o purtare cinstita, dar tu le intreci pe toate."
Dezmierdarile sunt inselatoare, si frumusetea este desarta, dar femeia care se teme de Domnul va fi laudata."
Cuta un baiat educat, si nu unul care ii place sa stea in cluburi. I-a bagat cineva droguri in bautura? E vina lui daca s-a intamplat asta - pentru ca ii plac astfel de anturaje. Iar daca vei intra in anturajul lui luandu-l de barbat, crezi ca vei avea parte de altceva? Cauta intelepciunea, si nu iti risipi viata. Cauta sa devii o femeie model; caci lumea este plina de fete usuratice -si la tv, si pe strada si in orice club ai intra. Crezi tu ca poti face casa cu unul care ii place sa stea in cluburi sau cu un fotbalist (caci este acelasi lucru)?

| anonim38 explică (pentru anonimg):

Nu ii place sa stea in cluburi,nu pot sa il descriu, ma pierd, imi pare rau, nu puteti intelege, e diferit fata de ceilalti fotbalisti

| PedoBarbie a răspuns:

Chestia e complicată. Adică după ce te-a forţat de două ori tu încă vrei să te duci la el la spital. De ce? Îi duci portocale?

| AtateaConditii a răspuns:

Poti sa te duci macar sa vezi ce face. Si ii spui ce vrei tu de fapt. Daca vrei sa continu-i relatia si inca il mai iubesti impaca-te cu el.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca i-a pus drog in bautura, atunci ar trebui sa-l ierti. Dar treaba e serioasa cu drogurile si ar trebui sa afle cine i-a facut asta si sa sune la 112.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi comentat aici mult... Dar orice cuvant poate sa te indrume spre ceva gresit. Asa ca in loc sa ma risc si sa fie probabil sa iti stric intr-un fel sau altul viata, tac happy

Sarbatori fericite, mult succes, si ai grija de tine... Stai mereu cu cineva in preajma, adica sa nu fii niciodata singura, nici macar pentru un minut! Nu stii ce se poate intampla acuma, dupa toate cele intamplate...

| Northern a răspuns:

Lasă totul așa cum s-a așternut, că s-au așternut destule... fără rost, doar din prostie.Vai,vai.

| Vi003 a răspuns:

Fata draga, multe ti-s date sa le patesti! Cand vei fi bunica, nepoteii tai n-or sa inchida ochii cand or sa-ti asculte povestile cu (si despre) tine cand erai o pustoaica beata si violata. Iti dai seama ce palpitant va fi?

| anonim38 explică (pentru Vi003):

Nu ma gandesc la copii, nu-mi plac.

| Vi003 a răspuns (pentru anonim38):

Macar de acum incolo, ai grija de tine si fii mai atenta ce prieteni iti faci! Sarbatori linistite!

| anonim38 explică (pentru Vi003):

Il iubesc prea mult si nu vreau sa renunt la el

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim38):

Asta spui acum.

| fede12 a răspuns:

Daca tu ai doar 15-16 ani e cam nepotrivit tot ce ti s-a intamplat pana acum, esti inca un copil gandeste-te bine ce faci cu viata ta. si eu daca as fi in locul tau m-as duce la spital sa vad ce face cum e si apoi GATA as termina acest joc! Bafta:*

| anonim38 explică (pentru fede12):

Nu mi-e usor sa spun"gata", asta dupa ce am mers la spital si l-am ascultat si am plans amandoi.

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Du-te,daca il iubesti ..lasa-l naibii de orgoliu! Daca nu vrei nici macar sa auzi de el, nu te du ..ai doua variante, acum alege cu cap. Ceau :*

| delicioasata99 a răspuns:

Drog,te.a imbatat? te.a violat in toata regula cum a zis darrio2007, si tu vr sa te duci lla el dpa ce te.a imbatat si te.a violat? pff. si dupa vine la tine cu inel de logodna si nu stiu ce?
acum pe bune ce minte ai avea daca te.ai intoarce la el?! eu zic ca nu una buna. sper ca te.am ajutat byee!

| anonim38 explică (pentru delicioasata99):

Nu m-a drogat, nu m-a imbatat, nu m-a violat!