| Sara2 a întrebat:

Cum aflu daca mi-a blocat numarul de telefon in Vodafone? s-a suparat o prietena pe mine si acum cand o sun suna numai ocupat si cu un ticait mic la sfarsit, e posibil sa ma fi blocat?

2 răspunsuri:
| alex13king a răspuns:

Pai...nu poti afla, dar ea daca are SmartPhone are o aplicatie pe telefon pe care o am si eu se numeste Mod Blocare si blocheaza numerele care vrea sa nu o mai sune sau sa aiba vreun contact cu ea :} asa ca afla de la ea daca te-a blocat sau o fi ceva cu reteaua! (y)

| feli20 a răspuns:

Da. Te-a blocat.