| deea_7664 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place?straight face fara sa il intreb. pentru ca sigur ar ocoli raspunsul ^^. plz ajutati`ma

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Fata tu vb de A? smug rolling on the floor.

Eeeh. pai iti dai seama daca vorbeste cu tine, te priveste insistent, iti zambeste, vorbeste deseori cu tine.

Spune-i lu mata[Iri.] sa il intrebe ce crede despre tine smug.

Ciau fa big hug

| ydaa a răspuns:

Pai 1-intreaba-l sau roagal pe prietenul lui sal intrebe 2 pai dai un biletel uneori functioneaza 3pune o prietena mai tupeista sal intrebe 4 cere id lui de la o colega de la el din clasa si vb cu el happy si zici ca a fost mas de la nu mai sti cine succes :*winking

| Seline a răspuns:

Daca iti zambeste, te priveste insistent, te baga in seama, te tachineaza, inseamna ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ma place acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E complicat...hee heemai bine i-ai spune in fata ce simti pentru el si ajtepti sa vezi reactia luithinking

| Razvy197 a răspuns:

Dai o melodie despre dragoste pe net. si apoi spune-i Nu-i asa ca se potriveste muzica acesta pentru noi 2? sau ceva de genuhappy

| sebweb a răspuns:

Dc esti asa sigura ca ar ocoli raspunsul thinking

| lolyta_8404 a răspuns:

Depinde ce baiat este. daca este timid i-ar fi rusine sa-si arate sentimentele iar daca nu eu cred ca ar fi venit la tine deja.sau.ar mai exista o varianta:asteapta sa faci tu primul pas ca asa cum noi fetele asteptam ca ei sa faca primul pas...cam la fel sta treaba si in cazul baietilor