| maria_2139 a întrebat:

Cum pot sa aflu de la un baiat daca ma lpace fara sal intreb daca ma place.cum as putea ocoli intrebarea?

8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Aceasta intrebare nu se ocoleste - este esentiala comunicarea intr-o relatie

| LifTwist a răspuns:

Iti poti da seama cand iti zambeste, se uita mereu la tine ori cand intra in vorba cu tine...

| maria_2139 explică:

Da ma foarte tari raspunsurilelaughingrolling on the floor

| Sakira200 a răspuns:

Stii poti observa daca te place:Te rpiveste,iti zimbeste,se rusineaza,nu se uita in ocii tai, uneori te ignora, cam asa

| codvaly a răspuns:

Foarte simplu.
Cerei un sarut, daca ti-l da,,,,,,, inseamna ca te place!
Raspus valabil numai daca ai 18 ani laughing

| Shobu a răspuns (pentru codvaly):

Si daca i-l da numa ca sa scape de ea?laughing) sau ca sa arate ca nu-i e greu sa sarute o fatalaughing)

| codvaly a răspuns (pentru Shobu):

Apai tu gindesti numai negativ? rolling on the floor

| Shobu a răspuns (pentru codvaly):

E bine sa fi precautrolling on the floor)