| Nicubb a întrebat:

Cum ar fi ca toata lumea sa nu aiba parinti? Pentru mine ar fi un cutit in inima ...nu stiu c sa zic despre acest lucru. Spuneti-mi va rog cei care nu au un parinte decedat sau ambii sunt despartiti.
Pa, pa
Si nu stiam unde sa pun intrebarea

6 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Parintii mei au divortat cand eu aveam 2 ani. Eu nu imi cunosc tatal natural nu am nici o poza cu el mi-a ramas decat numele in certificatul de nastere.Alocatie nu am primit de la el nimic.Acum am un tata vitreg extraordinar, care din pacate nu este roman.Imi iubesc enorm mama si fratiorul.Nu concep o viata fara fericirea pe care i`o ofer mamei mele zilnic.

Răspuns utilizator avertizat
| mFlorian a răspuns:

Pentru mine parintii sunt doar persoanele ce aduc bani in casa.Nimic mai mult.Nu-mi iubesc parintii si spun asta fara regrete.In casa de mai bine de un an sunt certuri si tot felul de prsotii.Revenim la intrebare... cum ar fi ca toata lumea sa nu ai parinti? Mi-e indiferent...

| KatVonB a răspuns:

Imi ador parintii, nu pot sa concep cum ar fi viata fara ei.Sunt o parte din minelove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt divortați ai mei, dar am tată vitreg.

Cum ar fi? Greu. Acum excluzând sentimentele și dorul, ar fi greu deoarece neprimind o educație și sfaturi de acasă, s-ar izbi în societate de multe probleme, ca și când ar fi aruncat în luptă fără nicio pregătire. Nu ar ști ce model în viață să aibă, ce e bine, ce e rău.

| Nicubb explică:

Mdaa ai dreptate