| Dlkee a întrebat:

Cum as putea afla daca iubitul ma insala? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Lukiano a răspuns:

De cat timp esti cu el?
Singura solutie pentru a afla daca te inseala este sa il spionezi. Eu unul nu recomand. Baietii mai calca stramb, dar daca nu face un obicei din asta, se intoarce la tine, te respecta si nu te neglijeaza nu ai de ce sa iti faci griji.

Daca vei afla adevarul nu vei face altceva decat sa iti faci tie mult rau si probabil sa grabesti sfarsitul relatiei.

Retine: nu exista barbat pe pamant care nu isi insele odata si odata iubita, sau care sa nu isi doreasca acest lucru in sinea lui.

| Dlkee explică (pentru Lukiano):

De 1 an jumatatebatting eyelashes

| Lukiano a răspuns (pentru Dlkee):

Ar fi pacat sa te complici. La fel cum am spus mai sus, daca vei afla ca te inseala si de fapt se demonstreaza ca nu este ceva frecvent vei irosi o relatie de un an si jumatate. Chiar daca nu va veti desparti, vor interveni certuri si neintelegi din pricina acestui fapt. Potoleste-ti curiozitatea atata timp cat nu se comporta aiurea cu tine si nu te neglijeaza. Ar fi cel mai intelept lucru.

| Dlkee explică (pentru Lukiano):

Da, multumesc pentru raspuns happy

Răspuns utilizator avertizat
| Lukiano a răspuns (pentru Vlad89NN):

A iubi nu inseamna a nu insela. Una este sa stea cu o pipitza o seara, alta este sa isi faca o relatie cu alta. Atata timp cat nu devine un magar prin comportament depravat nu inteleg de ce acel baiat nu merita iertat. Si sa ajungi la o relatie de un an si jumatate nu-i usor deloc.

Dar tu poti ramane la ideile tale. Numai bine!

18 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ernest te asteapta!

Răspuns utilizator avertizat
| Iubibilăă a răspuns:

Buna.
De ce esti asa suspicioasa?
Pa, pa.

| Dlkee explică (pentru Iubibilăă):

Nu sunt, si nici nu am motive sa fiu!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
De obicei te inseala daca se comporta diferit fata de cum obisnuia si nu mai este atent la nevoile tale.

| CISCO a răspuns:

Cum te inseala, fura din bani nu spala vase, nu face mancare. Sau tu crezi ca ti-ai lo-at sclava sexuala si menajera, fratzica suntem in secolul 21 nu intelegi nimic, cu femeia trebuie sa fi egal la orice o ajuti te ajuta, vrei sa spui ca e obiectul tau, tu ai facut-o sau ai cumparato cumva de la magazin, tu ca barbat te duci si **** pe cine vrea **** ta da ea de ce sa nu se duca ce e sclava ta fratzica sti ce a zis isus cristos, azis cel fara de pacate sa arunce cu piatra si tu ai aruncat cu piatra ai omorato, ma-i ai multe de invatat de la viata,

| Minks a răspuns (pentru CISCO):

Cat poti fi de agramat. rolling on the floor

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Ii cauti prin telefon la mesaje, cand il uita si el nu este sau rogi o prietena sa se dea la el si sa iti spuna cum a reactionat

| mara2075 a răspuns:

Este doar o chestie de incredere. Simplu: iti poti da sema din comportamentul ei.
Desi daca cher te iubeste nu cred ca ar face asta. Sper sa nu fie adevarat.

| 1SunShine1 a răspuns:

Pai......ai putea sa-l urmaresti unde se duce...parerea mea