| queen10 a întrebat:

Cum as putea sa caut pe cineva din tara? Sunt nasi mei si nu i-am vazut niciodata. Am pierdut legatura cu ei de cand eram mica, le cunosc numele si stiu ca au doi copii. Va rog daca se poate ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Stiu ca nu e o idee tocmai splendida,dar daca le stii TOT numele, si ai cont pe facebook, poti sa ii cauti acolo.Eu am cont pe facebook daca ai nevoie.Da-mi un mesaj privat daca mai ai nevoie de ajutor,
.

Sper sa iti gasesti nasii, te pup, o zi buna, papa:*

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Încearcă site-uri de socializare ca Facebook sau MySpace. Acestea sunt cele mai cunoscute. Trebuie doar să le scrii numele întreg în căsuţa de "Search", iar dacă aceştia au cont, profilul lor îţi va apărea printre rezultate.
În afară de asta, ai mai putea încerca să îi cauţi în cartea de telefon. Baftă!

| Feliciann a răspuns:

Dami un buz la id capelinul si ceremi ajutorul iti gasesc eu detalii despre iei

| nextlevel999 a răspuns:

Gandeste daca aveti cunostinte comune, doar dupa nume este greu de gasit,

| dodo1530 a răspuns:

Stii cum ii chema pe copii? Si cum le zice fam? Poti incerca poate le gaseti facebookul si mai multe date de genul asta

| CristinaCrisy a răspuns:

Poti suna la 118.932 si sa le afli numarul de telefon si sa ii suni!