| lili24 a întrebat:

Cum ati formula voi un mesaj la aniversarea zilei de nastere a unui episcop pe o felicitare?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sper sa ne vedem in Rai, daca ajungeti acolo! smug

5 răspunsuri:
| lili24 explică:

Mult te-ai zbenguit sa-mi dai un astfel de raspuns? Nota 10 - 10 deci zero impuscat! Zbenguiala placuta in continuare!

| Cryss a răspuns:

Aici ai ceva idei de sms-uri care sunt destul de dragute :) : http://www.lovesite.ro/......stere.html

Si daca nu poti incerca o urare simpla si un citat interesant :http://www.intelepciune.ro/, poti sa alegi ce tema vrei tu fiindca sunt foarte multe :D.

| dinusinziana a răspuns:

Depinde de relatia pe care o ai cu persoana respectiva. nu tine de rangul acelei persoane. daca ti-e ruda, formuleaza un mesaj oarecare. daca ai o relatie ceva mai serioasa cu acea persoana, foloseste apelative mai sobre, care sa denote respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Zbenguici..bestial raspunsrolling on the floor)si original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cand trendafirul vietii e inflorit si da-n lumina cand gingasele lui petale doresc mereu viata senin cand totii cei ce iti sunt aproape ani multi zi vesnici iti doresc citind gandeste-te in taina la tot ce vreau sa iti transmit LA MULTI ANI!