| nuconteaza777 a întrebat:

Cum credeți este normala o relație dintre o fata de 16 și un băiat de 20? ????

41 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns (pentru Plato):

Pai de aia l-am pus acolo. happy

| Plato a răspuns (pentru anonimg):

O mica clarificare la prima ta fraza: poate exista o relatie apropiata de prietenie cu o persoana de sex opus, care nu are de ce sa presupuna casatoria, fiind doar prietenie. In alte cazuri, perfect de acord.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Ar trebui sa-ti tatuezi asta, jur. Cel mai bun comentariu al tau. Ador.
https://imgur.com/elGESAa

| Zuse a răspuns:

Dupa parerea mea intre persoane cu 4 ani diferenta exista o afinitate aparte!

| anonimg a răspuns (pentru Plato):

Răspuns folositor și inteligent.
Dar întrebarea este: cine va putea rămâne doar la stadiul acela?
Este tendința, atracția oamenilor de a înainta mai mult și mai mult în relație.
Darul lui Dumnezeu, dacă nu este educat de părinți va ruina viețile oamenilor. Ceea ce trebuie să fie o binecuvântare se va transforma în blestem dacă nu va exista o corectă educație.
Nu zic ca părinții să interzică relaționarea cu persoanele de sex opus; ci zic că părinții să spună copiilor lor și despre lucrurile negative care pot lua naștere din astfel de relații. Și dacă părinții au câștigat prietenia copiilor lor, atunci copii vor avea șansa să nu-și ruineze viața. Orice dezamăgire în relație va afecta viața de timpuriu în toate aspectele ei.

| Cmdndbdhhddh a răspuns:

Eu cu soțul suntem impreuna decind eu aviam 16 iar el 22, așa ca de ce nu, dacă ei se iubesc? Plus la care băieții mai mari sunt cu mult mai maturi decat pustanii de 16-19 ani din cauza ca fetele se maturizează mai repede ca băieții, poate fi rezultatul al mai multor cupluri de genu 16+20

| Plato a răspuns (pentru anonimg):

Eu pot ramane. Am multe prietene doar prietene.
Eu ma refeream la oameni maturi, nu la copii.

| nuconteaza777 explică:

Suntem împreună deja de 1 an jumate?

| JstGeorge a răspuns:

Mai mare rau sa nu fielaughing Altii au afaceri ilegale, consuma toate legalele sau se autodistrug. O relatie intre 2 persoane nu o sa fie prea gresita, avand in vedere ca sunt doar 4 ani diferenta si cat timp tipul isi tine hormoni unde trebuie. Nu te stresa de diferenta de varsta, ci mai degraba pune accentul pe inteligenta, daca va intelegeti, cum va comportati si cum face sa te simti cand nu e vorba de atractia normala dintre persoane.
Pe scurt, nu fi naibalaughing

| bunicutasaolin a răspuns:

Daca baiatul e in puscarie da

| Donsavas a răspuns:

Da,este normala.