| DeDeDeeaSweety a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Va plac baietii diperati?
CAre este limita pentru voi intre un baiat disperat si nu?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu-mi plac laughing

| RoCkKiD a răspuns:

Daca si tu esti obsesiva si ai nevoie sa te caute non-stop e perfect. Altfel daca te suna din ora in ora, se supara ca nu-i raspunzi la mesaje instant sau face crize de fiecare data cand interactionezi cu alt tip e nasol.

| RAY a răspuns:

Acum am aflat ca sunt fata, da imi place daca la fiecare mesaj de a lui primesc 50 de euro credit

| Andreeush a răspuns:

Te referi la genul ala de baiat obsesiv si gelos banuiesc.
Atata timp cat nu il prind cu alta si imi e fidel poate sa fie gelos, nu ma deranjeaza.

| DeDeDeeaSweety explică (pentru Andreeush):

Ma refer la tigan care isi bate joc de fata, o bate, nu o respecta si apoi ea tot la el vine.
Si nu imi dau seama de ce? Nici bani nu are, frumos nu. Doar ca se imbraca bine sau ca mai face pe maturul

| mentholinks a răspuns:

Imi plac fetele un pic disperate.

| Elena9328 a răspuns:

Disperat e ăla care te sună non stop, îți pune n de întrebări (unde, de ce etc) nu vrea să ieși undeva, sa te plimbi, sa vorbești, care te controlează. Nu nu îmi plac.

| GirlOnline81 a răspuns:

Un tip disperat va incerca intotdeauna sa te controleze, in toate sensurile posibile. Iar ca sa-mi placa, ar trebui sa nu iubesc independenta si libertatea, doua ingrediente esentiale ale fericiriiwinking.

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Libertatea are multe intelesuri, oamenii o percep gresit.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Unii dintre ei da, insa majoritatea inteleg ca au anumite limite si respecta trecerea liniilor.