| amalyaamuta a întrebat:

Cum fac ca mama sa ma lase sa dorm la o prietena daca am luat o nota mica?

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca-i promiti ca data viitoare vei lua nota mare si te vei tine de promisiune.

| Fatamuntilor a răspuns:

PRIETENA sa fie...
Ii zici ca te va ajuta sa repeti la acel obiect.
Eventual ii dai numarul de telefon al mamei prietenei tale ca sa se confinga ca chiar acolo dormi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aminteste-i de o nota mare

| aCek1ng a răspuns:

Spune-i ca te duci sa inveti cu ea laughing
Glumesc.
Promite-i ca urmatoarea nota o va acoperi pe asta si vei invata mai mult pe viitor.

| tiago a răspuns:

Best quiz ever! Data viitoare i-a note bune si vei vedea ca te va lasa

| vladut94 a răspuns:

Învăța până sa pleci la prietenă ta și promiteri ca dată viitoare vei lua o notă mare

| euandreeeea a răspuns:

Roagăte de ea şi spune-i că data vitoare o să iei nota mai mare şi că o să inveți! happy