| SmileyyXD a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa ma lase sa dorm la o prietena chiar daca nu ii cunoaste parintii? URGENT! fundita +vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheamă-ţi prietena pe la tine, îi faci cunostiinta cu mama ta şi aşa o va cunoaşte măcar pe fată mai bine.Îi spui să o roage să te lase să dormi la ea, că sunteţi prietene şi nu faceţi nimic rău. Că e vorba doar de o noapte. Cu o îmbrăţişare şi nişte rugăminţi va merge.

4 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Daca e urgent, nu e nevoie de chemat parintii s.a. Pur si simplu organizezi o conversatie telefonica intre mama ta si mama ei. SIMPLU!

| ploiacide a răspuns:

O rogi pe mama prietenei tale sa vorbeasca cu mama ta happy ceva de genul asta

| coolgirl_6143 a răspuns:

Spune-i ca si parintii ei sunt de acord si spune-i de exemplu ca daca te lasa o sa fii cuminte...o sa cheltui mai putini bani, bineinteles nu e necesar sa te tii de cuvant, doar sa te lase.

| sakura a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa vorbeasca parintii tai cu a ei.asa e cel mai convenabil. Fundita?batting eyelashes