| BadFire a întrebat:

Cum fac sa ma imprietenesc cu o persoana pe FaceBook? Va rog idei care merg sigur!

4 răspunsuri:
| notatrol a răspuns:

Cloroform.

| ChrissBeibii a răspuns:

Buna! pai,intai trebuie a iti confirmi adresa de email si anume sa dai clik pe un link dat de ei care iti apare intr-un email de la yahoo,iar apoi poti sa-ti inviti prieteni si din lista de mess,cei care au,bineinteles, sau scrii la facebook in patratelul de search numele unei persoane pe care o vrei ca prieten, dai clik pe profilul acesteia si ii trimiti o cerere de prietenie. Sper ca te-am ajutat.:*

| BadFire explică:

Nu ma refeream la cum ii trimit cerere de prietenie.Cum ma imprietenesc cu acel cineva

| iloveyoubabe a răspuns:

Heyy

Poi incepi prin a-i da like-uri, comentarii(daca iti da inapoi cu ata mai bine)
Si apoi...baga persoana respectiva in seama, faceti cunostinta, cere-i id si vorbiti si pe mess etc.Asa incetul cu incetul veti deveni prieteni buni.

Eu asa m-am imprietenit cu cateva persoane super simpatice:*.

Byeee