| RobertVasilica a întrebat:

Cum fac sa ma impac cu prietena mea de 12 ani?
Am intrebat-o de ce s-a despartit de colegul... de clasa.
Si dupa a spus lasa-ma cu de astea pa, pa si nu mai zice nimic, vb cu ea prin mesaje =(
CE SA FAC?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Sa o dai dracu, cum sa mai vrei sa stai cu un om care te-a aruncat la gunoi?!
Aata respect ai tu fata de tine?
Ia-ti alta prietena care te place si te apreciaza.

| siriusblack98 a răspuns:

''CE SA FAC'' Sterge-ti contul de TPU si revino peste vreo 10 ani. Eu asa zic.

| NarcisIfrim a răspuns:

Chiar daca e prea asa la 12 ani, nici nu i-au crescut dintii de minte.dar mintea
sfatul meu, las-o in pace, nu o mai cauta deloc si poate se intoarceti sa faceti din nou temele impreuna, dar nu o sa fie nimic sigur pentru ca dupa 3 luni poate se baga pe Cristi de la 8B

| Alinailies a răspuns:

Pune mana pe carte, e mai importanta decat prietena ta la varsta asta!
O sa ai timp de asa ceva cand mai cresti

| Alexandru141001 a răspuns:

Momentan învață pentru școală nu îți trebuie acum!