| criscalin a întrebat:

Ultimele stiri! Nu stiu cum sa fac ca sa treaca timpul mai repede pana la Craciun. PROPUNERI?

Răspuns Câştigător
| Def a răspuns:

Pai, fa cea ce tie iti place cel mai mult si asa o sa vezi ca nici macar nu o sa stii cand a trecut timpul. Distreazate

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Hiberneaza! Sau stare de vegetatie!
Cand te trezesti, timpul de repaus ti se va parea foarte scurt, deci timpul trece repede happy

| Codruta a răspuns:

Pai as cam avea o lista de lucruri:

1. incearca sa dormi mai mult in timpul zilei si seara;

2. daca ai acces pe net stai de vorba cu prietenii tai

3. daca nu ai acces pe net incearca sa urmaresti la TV filme de actiune si romance

4. daca nici aici nu ai acces(cea ce cred ca ar fi o tortura sa nu am net si tv )atunci cauta niste reviste vechi, sau daca nu ai atunci cauta sa citesti lucruri interesante pe care le ai in biblioteca.

5. Iesi in oras cu prietenii`

6. Raspunzi la intrebarile de pe TPU

7. Faci ceva util prin casa :p

Nu prea mai am idei laughing

Hai ca nu mai e mult tongue

Paa

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Poti urmari povestea mea de pe blogul asta:
http://roxxyroxanne.blogspot.com/
Si daca se poate sa-mi lasi si niste comentarii!
Te rog!

| PowerToYou a răspuns:

Pai...iti poti gasi un hobby, sa te uiti la TV sau sa iesi afara la cuparaturi intr-un hipermarket(pana nu e pre tarziu)... exista multe optiuni.