| Missperfect a întrebat:

Cum faci sa alegi dintre 2 barbatii pe care ii iubesti? daca ai avut o relatie cu unu si aveti si 2 copii si v-ati certat pentru 2ani iar in acest timp ati cunoscut altul cu care v-ati simtit bine dar toti ierau in potriva iar el s-a saturat si te-a inselat si dupa catva timp v-ati inpacat cu celalalt si va intelegeti dar celalalt te cauta din nou si tu simti ca il iubesti si nu poti sa renunti la niciunul! amandoi au gresit in multe privinte! fundita! daca imi scrieti ca sa va bateti joc de mine mai bine nu scrieti! multumesc!

Răspuns Câştigător
| bobby_7474 a răspuns:

Nu exista ca te-a inselat pentru ca toti erau in potriva,te-a inselat pentru ca asta-i sta in caracter,si o va face mereu,si este o greseala f grava,sigur ca noi oamenii toti gresim si de aceea exista iertare,insa exista greseli peste care poti sa treci si peste care nu poti,acum ramine la latitudinea ta, daca accepti iubirea si sa fii mereu inselata, sau accepti intelegerea si sa fii respectata?

4 răspunsuri:
| WeedMan a răspuns:

Dintre 2 rauri alege raul cel mai mic.

| Stefania96dfg a răspuns:

Fa o lista cu defecte si calitati, care castiga laughing acela are mai multe sanse!

| Coco_3708 a răspuns:

Eu una zic sa il alegi pe tatal copiilor... nu sunt de acord cu ideea ca ma sacrific pentru copii dar daca va reintelegeti si ati inceput sa iesiti iar impreuna si sa va iubiti eu una zic ca cel mai bine ar fi sa te impaci cu tatal copiilor,esste foarte greu ca si copul sa ai parintii divortati si ca parinte la fel, complicatii la scoala nu ii poti scoate din tara fara acord, vacante impartite etc...

| printesafrumusica24 a răspuns:

Eu asi zice sa iti asculti inima