| lovelystory2 a întrebat:

Cum faci sa te desparti de cineva cat mai repede si in asa fel incat sa nu inceapa sa planga baiatul

Răspuns Câştigător
| Briosik a răspuns:

Paithinking poti sa devii ff enervantaa in asa fel sa-l faci pe el sa se desparta de tn.Sau il poti ignora, iar cand vine la tine poti pleca sau sa nu vb cu el...Sau ii poti da igg pe mess si nu mai vb cu el, daca te suna la tel nu ii rasp sau il lasi sa sune. Iar daca nu merge ii poti spune ca nu prea mai merge si poate ca nu o sa inceapaa chiar sa planga.winking Sper ca te-am ajutat.batting eyelashes Funda?puppy dog eyesbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| VIRUSrooz a răspuns:

Bagi replica aia epica: "Nu e vina ta, e a mea...am putea sa ramanem prieteni?" laughing
Glumesc glumesc...
Pai spune-i exact ce simti si daca te-a placut macar putin o sa inteleaga
Daca e sensibil ai putea sa il faci pe el sa se desparta de tine sau il cuplezi cu alta fata
Baftawinking

| DVBtz a răspuns:

Il poti ignora daca te baga in seama sau poti sa devii enervanta, sau pur si simplu ii spui ca nu mai vrei sa fii cu el.
Il poti face sa se desparta el de tine.
Sunt o multime de metode.

| AddaMânâncăNutellaCaSparta a răspuns:

Pai spune-i. i cu frumosul, ca nu va portiviti, gaseste el pe altcineva. Si viata merge inainte, iar daca nu renunta, ia-l mai dur, si respinge-l. Si nu poate fi asa de turc incat sa nu inceteze happy. sper ca te-am ajutat!happy.