| tacea112 a întrebat:

Un coleg de clasa vrea sa il cheme pe fracsu ca sa ma bata, dar eu si el suntem in a 8-a, ce pot sa fac ca sa il fac sa se simta atat de prost incat sa inceapa sa planga? DAU FUNDA! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ceva similar mi s-a intamplat mie.Un tampit si-a creat o problema si nu poate sa o rezolve singur asa ca cere ajutor la aia mai mari.
Nu cred ca ai ce sa ii faci la varsta aia ca sa planga daca nu vrei sa implice ranirea sau teroarea lui.
Daca il vad ca vine cu cineva pe asta cu care am eu o problema acum o il urmaresc sa vad pe unde sta si sa vezi bataie dracu' ce-i dau cand e singur.

Sunt de tot rasu' astia care isi fac probleme si cand nu pot sa le rezolve apeleaza la d-aia mari.

| BassHunter13 a răspuns:

Nu inteleg de vrei sa il faci sa planga? Daca zici ca are frate mai mare eu zic sa stai in banca ta ca pe urma vine la scoala si te face el pe tine sa plangi!

| OnuOnulică a răspuns:

De ce vrea sa te bata?
Poate iai facut tu ceva.

| dorin1990 a răspuns:

Cel mai bine e sa va impacati