| lovelystory3 a întrebat:

Cum faci sa te ierte un baiat dupa ce l-ai facut de ras in public?

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Poate a fost fara intentie. Sau daca a fost cu intenti atunci, ce nu poate sa spuna ca il iubeste si ii pare rau.Asta ii o nimica toata pe langa cat mint baietii fetele.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia lasati ba uratilio fata in pace, poate ca nu a vrut sau a gresit.
Da mai multe detalii draga, cum anume l-ai facut de ras?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti era sot tot asa faceai? facandul pe el de ras te faci pe tine insuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am ce face, ai o singura solutie: l-ai facut de ras in public, trebuie sa-ti ceri iertare tot in public. Acelasi public.
Asa macar ai constiinta impacata daca nu te iarta...

| PulbereDeStea a răspuns:

Cam greu, dar poate reusesti daca tine la tine cu adevarat iar tu o sa ii dovedesti ca ti la el/il iubesti.O sa ii faci pe plac(acum in limita bunului simt), o sa ii spui ca regreti si ca nu se va mai intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| PulbereDeStea a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Poate a fost fara intentie. Sau daca a fost cu intenti atunci, ce nu poate sa spuna ca il iubeste si ii pare rau.Asta ii o nimica toata pe langa cat mint baietii fetele.

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Daca il iubeai nu il faceai sa se simta prost de la inceput, nu prea esti diplomata, ce e in gusa si-n capusa

| zZAlexandruZz a răspuns:

Vorbesti cu el, si ii spui de ce ai facut asta. Si sa fi sincera, pentru ca sinceritatea conteaza in momentele astea. Si daca te iarta e bine, daca nu te iarta iar el bine. Si eu am trecut prin aceeasi chestie am fost umilit asta este, avem o viata.

| victoria00 a răspuns:

Sa ii spui sincer ca iti pare rau, dar asta fata in fata, nu prin sms, pe mess sau facebook. Depinde de el daca te iarta sau nu, dar macar va sti ca iti pare rau.

| JaNeEtHee a răspuns:

Sansele sa te ierte dupa ce l-ai facut de ras sunt minime. spune-i ca iti pare rau, si ca nu se va mai intampla.succes