| italianPrankster a întrebat:

Cum gasesc vechi colegi de scoala al caror nume de familie nu mi-l mai amintesc? Am incercat cu Facebook si nu am gasit nimic care sa semene. Exista vreo baza de date la scoala la care ai invatat cu numele tuturor ce au invatat acolo sau ceva de genul?

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incearca aici, poate ai noroc:
http://www.colegiimei.ro/

| darrio2007 a răspuns:

Seteaza cautarea dupa numele liceului.Si orasul.

| Popescu_Nina_1959 a răspuns (pentru darrio2007):

Liceul economic si de drept administratib Rm Valcea promotia 1978

| IloveME a răspuns:

Fetele poate s-au casatorit si au schimbat de nume! de baietii poate mai ai cum sa dai!
Normal la scoala exista o baza de date, care indiferent cat de vechi vor fi, mereu vor exista!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu siguranta catalogul

| pozeanimate a răspuns:

Adreseazate la scoala unde ai invatat, ei au datele acestea

| farsoareaehheee a răspuns:

Gaseste un prieten apoi in lista lui ii gasesti pe altii SUCCES

| SuntCumVreauEu a răspuns:

Da, fugi la scoala unde ati invatat si intreaba la director(are) de evidenta clasei tale. Acum depinde si de ani trecuti. Noroc

| yooooooo000 a răspuns:

Suna alti colegi care poate stiu ceva funda

| Enache_Cornelia_1970 a răspuns:

Caut colegii mei din scoala generala 109. Generatia1973-1981

| Enache_Cornelia_1970 a răspuns:

Cred ca da. Suntem generatia 1973-1981

| Stanescu_Petruta_1964 a răspuns:

Liceul costin nenitescu Craiova clasa 12 H promotia 1982

| Mariana_Cristescu_1954 a răspuns:

Promoția 1973 liceu Anina daca există o bază de date cu absolvenții liceului din 1973

| Schneider_Voichita_1963 a răspuns:

Si eu as vrea sa gasesc colegi de promotie 1982la liceul industrial electrotimis Timisoara asa ca nu te pit ajuta din pacate.

| Erzsi_Varga_1971 a răspuns:

Liceul i c brateanu generatia 1989

| Victor_Baloiu_1946 a răspuns:

Caut colegi dela liceul mihail eminescu din Bucuresti promotia 1965

| Dumi_Mikky_1975 a răspuns:

Am terminat liceul pedagogic din constanta ani 80 diriginte Bacria Andrei.

| Chitu_Traian_1955 a răspuns:

Doresc vesti despre absolventii ASE Buc. Fac. de Finante promotia 1977.

| MiticăPreda a răspuns:

Scoala profesională de cooperație Ploiești, promoția 1989-1991

| Agavriloaei_Camelia_1967 a răspuns:

Scoala postliceala sanitera bacau 1995