| NYØ2002 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa ma lase cu parul mare(baiat) si cand ma duc la frizerie ii zic sa imi ia doar bazele?
Mie mi-e frică să nu se enerveze tata si sa ma tunda ca astfel ma tunde el si imi strică tot parul
Cateva poze:
http://imgur.com/a/DM4TLr8

Mereu ma cert cu mama pe chestia asta si ma enervează rau de tot si imi spune ca imi sta bine cu parul mic(asta e parerea ei si mie nu imi place).
Degeaba ii explica nu intelege generatia asta!

Mama imi spune ca parul mare imi face capul cat o baniță.
Imi spune sa nu imi ajungă parul in ochi ca o sa fiu spanchi!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Mama imi spune ca parul mare imi face capul cat o baniță " - ascult-o că zice bine

| NYØ2002 explică (pentru sierra1):

E cool sa ai parul mare! Pai depinde cat il ai de mare! DACA E CRET TREBUIE SA FIE MARE! Numai ca trebuie sa imi gasesc un model!
Uita-te la modele pe google sa vrzi ce cool sunt! Daca estu babă și nu stii?

| Dana1999 a răspuns:

Arati ca un pudel sau ca o oaie netunsa. Si crede ma ca nu sunt in varsta. Nu e atractiv deloc.

| sierra1 a răspuns (pentru NYØ2002):

" NYØ2002 : ...ca o sa fiu spanchi!" - repet, ascult-o pe mamă-ta, știe ce zice!

| NYØ2002 explică (pentru sierra1):

Mai lasa-mă! Asa se poarta parul mare! Uita-te la Ares, La Mandra, is 2 artisti cu parul cret

| sierra1 a răspuns (pentru NYØ2002):

Băiatu', ceartă-te cu mamă-ta, nu cu mine.

Doar am citat din ce spui tu că ți-a zis!