| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca sotul de inseala?

Răspuns Câştigător
| CAsToReL a răspuns:

Se numeste intuitie feminina, foloseste-o. sta mereu "peste program". are perioade cand nu iti raspunde la mobil, pe care le motiveaza intr-un fel sau altul. il simti mult mai rece ca inainte. comunicati din ce in ce mai putin. miroase a parfum de femeie. etc

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Iti folosesti mirosul.
Daca are delegatii dese.
Daca nu reusesti cumpara un caine.
Urmaresti daca are urme de ruj.
Poti angaja si un detectiv.
Si la urma urmei ce te impiedica sa-l inseli si tu? Pa cuvant.

| Mia_8661 a răspuns:

E daca ai pus intrebarea asta, inseamna ca stii tu ceva, dar daca ai tu impresia ca ar face-o nu merita sa te stresi, decat daca ai motive serioase de genu scandal, bani cheltuiti fara rost etc... daca e din ala care face nu-l schimbi tu, mai bine traieste clipa si nu umbla sa-l prinzi ca-ti faci tot tie rau...succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand isi schimba obiceiurile fara sa le poata motiva, cand il deranjeaza intrebarile tale, cind are momente de "reverie"... te insala. dar draga mea, poti fi sigura ca vei stii cu precizie in momentul cind chiar o va face. intuitia feminina te va anunta. eu sper sa nu ti se intample asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-i pui milioane si milioane de intrebari prea stanjenitoare care sa-l enerveze, sa-l determini sa-ti spuna adevarul sau sa-l urmaresti printr-un satelit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PUR SI SIMPLU NUMAI SE POARTA FRUMOS CU TINE SI ESTE MEREU NERVOS

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este vesnic nemultumit, te jigneste mereu -nu faci nimic bine, nu mai arati bine pentru el.