| Iulia019 a întrebat:

Cum pot sa stiu daca sotul ma inseala daca e plecat din tara?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Angajezi un detectiv particular sa-l urmareasca! Ce intrebare! Da el de unde sa stie ca TU nu-l inseli aici in tara? Casnicia se bazeaza pe incredere.Cand nu mai e... e bai!

| Vizitiul a răspuns:

Prin simplul fapt ca este mai rece fata de tine, este ceva mai distant. Daca relatia voastra implica si confienta viceversa nu puneai o astfel de intrebare.

| Dizzydizz a răspuns:

Stai putin,,
si daca ar faceo?
Adica ei au nevoie de... femei nu ca noi acre ne putem abtine
Si oricum cu aia sta acolo de distractie dar se intoarce la tine
Trebuie sa ai incredere in el.
Si nu uitabig grinaca te iubeste nu te va insela

| maryangel a răspuns:

Casatoria se bazeaza pe iubire, iubirea pe uncredere, increderea pe respect, respectul pe FIDELITATE. Daca e iubire sigur nu te inseala.

| vlaaddd a răspuns:

Nu prea ai cum.

| sadonlife a răspuns:

1. iti dai seama singura daca este sotul tau
2. tu l-ai inselat de iti pui aceasta intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nyco, e posibil, dar nu te amari atat, ca nu esti sigura.Eu zic sa mergi la el, asa poate iti gasesti si tu de munca si stati unul langa altul. Daca apar dubii, inseamna ca simti ceva, si nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi constienta ca el a plecat cu un scop.Pt familie se sacrifica. Daca vroia avea femei in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Nu ai de unde sti! trebuie doar sa ai incredere in cel caruia i-ai daruit inima ta, caci si asta e un dar al iubirii...si daca o va face fii sigura ca nu iti va spune, dar eu zic ca e plecat la munca, caci daca era sa te insele o facea si aici in tara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca nu ai destula incredere in el. Pacat pentru ca asta nu se mai numeste relatie, se numeste spionaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti! eventual daca ai asa, niste capacitati extrasenzoriale. dar termenul de inselat e atat de relativ. te-ai gandit vreodata la asta?!