| LilianaB a întrebat:

Credeti ca ma inseala sotul daca accepta sex o data la o sapt?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca te inseala acum, dar intr-un viitor apropiat o va face, pentru ca nu-i normal sa accepti sex doar 1 data pe saptamana, mai ales daca aveti sub 50 de ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Motivele pot fi diverse. Un mod simplu de rezolvare a unor astfel de probleme se poate obtine prin participarea in cuplu la cateva sedinte de sexologie cu un psihoterapeut sexolog.

| mihai69 a răspuns:

Vezi și răspunsul de aici:
http://www.tpu.ro/......t-tacamul/
Nu e obligatoriu să te înșele (deși n-ar fi imposibil); mult mai probabil nu vă potriviți deloc din punct de vedere sexual. E clar că are un libidou ceva mai redus ca al tău, în plus și ceva inhibiții.
Caută pe cineva cu care să te potrivești mai bine.

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca te inseala. Dar daca vrei mai des, solicita-l tu.

| Oana92 a răspuns:

E posibil sa te insele, sa fie obosit, stresat, plictisit, bolnav sau sa fie exasperat de gelozia ta... Exista o gramada de motive pentru asta. Si singura varianta prin care poti afla motivul real e sa discuti serios cu el despre asta.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca inainte aveai parte de sex zi de zi, iar dintr-o data ai parte la o saptamana, s-a intamplat ceva. Ori te inseala, ori are o problema (de natura spirituala sau la aparatul producator), ori nu-l mai exciti tu suficient de tare pentru ca nu mai esti la fel ca la inceput.
Imbraca-te in ceva sexy si excita-l cat poti de tare cu sarutari si chestii care-i plac. Daca tot nu vrea sex, problema nu e de la tine.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cine site. Poate nu prea are chef de sex sau chiar are pe alte. Nu ai de unde sa stii sigur.