| EmmPreda a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana te place? Cand este cu altcineva prin preajma se comporta urat cu mine si agresiv...si cand e singur e altfel...cum imi pot da seama daca ma place?

Răspuns Câştigător
| Anamarry a răspuns:

Eu cred ca se comporta urat cu tine cand e altcineva in preajma ca sa arate cat de tare este el! Asa ceva nu se face! Daca ii place intr-adevar de tine trebuie sa se comporte frumos cu tine tot timpul,desi exista o mica sansa sa te placa(stiu din proprie experienta)! Dar daca e agresiv, adica te loveste, renunta! Nimeni nu are dreptul sa te trateze asa! sper sa-ti fie de folos raspunsul! FUNDA PLZ!

3 răspunsuri:
| Kit_Lilu_1988 a răspuns:

Daca te place(tine cu adevarat la tine) se poarta frumos tot timpul daca nu inseamna ca vrea sa arate altora cat de tare e el si de agresiv, iar cand e doar cu tine se poarta frumos doar ca sa te foloseasca. Nu accepta asa ceva, ori e cum trebuie ori nu, nu face compromisuri. Succese!

| EmmPreda explică:

Multumesc mult pentru sfaturile voastre! Cred ca aveti dreptate.

| Mardari_Cristina_1992 a răspuns:

Draga mea daca in public se poarta urit dar fiind singuri se poarta frumos, nu e decit un gest de igoizm, nu are intentii seriuase
VREA DOAR SATE FOLOSEASCA...