| Socherboom10 a întrebat:

Imi place mult de o tipa.
Faza e ca ma bag in vorba cu ea si ea in vorba cu mine, da toate semnele ca ma place, ma tachineaza, vorbeste mult in preajma mea, cand ma uit la ea imi zambeste, se baga in seama cu mine etc... si nu stiu ce sa fac... E o persoana greu de inteles. Se mai comporta asa si cu un alt baiat dar ea nu-l place cica, spune ca e bff-u ei, pune inimioare cu el pe wapp, insa ea spune ca nu inseamna nimic pentru ea.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii iei de cele 2 palme ale ei in palmele tale, iti fixezi privirea in ochii ei si o intrebi direct si in cel mai natural mod posibil, daca accepta sa fiti ceva mai mult fata de ''calitatea''actuala de simpli prietenii/amicii, adica sa deveniti un cuplu stabil. Cu putin curaj, iti poti vedea visul implinit. Succes!

| Socherboom10 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult de sfat!

| Sofer a răspuns:

Învito la un suc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti jiji bengosu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ea si îi spui bă hahaleroo eu sunt Jiji bengosu vrei sa ne cuplăm? Ha ha ha pac pac, cum zice Gigi, tu ce varsta ai? Dar ea?

| Ely1234567 a răspuns:

Vorbește cu ea despre asta spune-i ce sentimente ai pentru eawinking