| KittyKernel a întrebat:

Cum imi dau seama daca unui baiat ii place de mine? Adica, imi trimite sms-uri,mai vorbim pe Skype...
Oare suntem doar in Friendzone? Sau e mai mult de atat?
El se comporta foarte frumos in preajma mea, insa nu stiu ce sa cred.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Cred ca esti in friendzone. S-ar putea sa te placa, avand in vedere ca iti trimite sms-uri, dar poate in acelasi timp sa te considere doar o fata de treaba. Nu te place neaparat daca se comporta frumos cu tine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lasă lucrurile așa, vezi în timp dacă e ceva.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, fii mai deschisa cu el, vorbeste si subiecte mai intime si vezi cum reactioneaza, intreaba-l daca-i place de tine mai pe ocolite si vei vedea daca te place. Daca vede ca esti mai deschisa cu el cu siguranta te va invita la un suc daca te place.

| Teodorel a răspuns:

Salut
Daca se comporta frumos nu inseamna neaparat ca te place, eu ma comport frumos cu toate fetele.
Daca iti trimite mesaje etc. e posibil sa te placa, dar poate are nevoie de o informatie
Ex.'Ce teme avem la istorie'=nu e place, dar te considera de incredere
'Ce mai faci'=90%sanse sa te placa, 10%sanse sa fi patit tu ceva si vrea sa se asigure ca e ok
Cel putin asa merge la mine.
Sper ca te-am ajutat