| razvy198 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place?cum se comporta cu mine?

Răspuns Câştigător
| SimpleGirl408 a răspuns:

Hmm... deci eu sunt fata!
Simpatizez un baiat, si ca sa vad daca e reciproc incerc sa ma bag sub pielea lui!
Adica :
- Incerc ca in toate pauzele sa ma dau cat de cat la el
- Obisnuiesc sa il mai intreb ce a facut in ziua anterioara, daca si'a scris la diferite materii.
- mereu ma intreaba cat e ceasul, iar eu ii zic repede, incercand sa nu mi-o ia inainte colega care il simpatizeaza si ea intr'un fel ...In fine...
- rad la TOATE glumele lui, oricat de banale ar fi acestea!
- Ii zambesc MEREU
- Mereu il privesc, dar incerc sa fiu atenta sa se uite si el la mine tongue
- cand se uita la mine imi ridic putin sprancenele si zambesc :X

Sper ca te'am ajutat intr'un fel.
Daca crezi ca merit, poti sa'mi dai si FUNDA! :p
Succes, chiar vei avea nevoie! Fetele sunt foarte dificile! laughing

4 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

Depinde de varta frate. Cand e foarte mica nu stie cum sa-si arate sentimentele si simpatia si-o manifesta prin atragerea atentiei; care poate consta si in sufocarea baiatului sau luatul la misto...
Dupa ce mai creste poate sa fie timida (e vvalabil si pentru prima categorie).
Sau daca e scoasa din necaz, ar trebui sa stie sa te vrajeasca si sa te faca sa te dai la ea laughing)).

Man, depinde de la fata la fata. De obicei petrece mai mult timp cu tine, rade la caterinca ta si cauta orice motiv/ocazie sa se apropie de tine si sa-ti atraga atentia, sa te ispiteasca in speranta ca o sa faci primul pas. Parerea mea e sa incerci sa discuti cu ea sa vezi ce da din ea.

| Annim a răspuns:

IN cazul cind "ea" iti este necunoscuta
te priveste des
roseste cind e in compania ta
iti zimbeste de la sine (oamenii nu zimbesc daca nu au un motiv serios de zimbet ) si nu la o gluma dar pur si simplu SMYLE happy
isi aranjaza hainele
isi onduleaza sau aranjaza parul
SI atentie! Corpul ei este indreptat spre tine. SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR cit despre o fata cunoscuta tia-u spus ei. BYE

| BLeur a răspuns:

Stă cu tine, râde, te pupă sau se dă pe lângă tine, dar...în anumite cazuri poate fi doar o afecţiune intre prieteni.winking deci în principiu se dă pe langă tine, te roagă sa o ajuţi la diferite chestii, să stai cu ea în bancă la şcoala, sau să te plimbi cu ea. happy.

Sper că te-am ajutat.happy

| DaRyuSN a răspuns:

Se comporta un pic mai bine decat cu altii, glumeste cu tine si iti zambeste mai mereu!