| anonymous6777 a întrebat:

Cum le spun prietenelor mele că devin tot mai toxice și că nu le mai suport?

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Nu le spui nimic și nu le mai bagi în seamă.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa cum ne-ai spus si nouă.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa le spui nimic. Nu le mai raspunzi si iti vezi de viata ta daca prietenia voastra este toxica.

| Mosotti a răspuns:

Pai rupi legatura cu ele, de ce sa dai explicatii? Spui ca nu sunteti compatibili si aia e, asta daca te intreaba doa.

| Hammurabi a răspuns:

De ce ar trebui să le spui?
Dacă nu mai corespund criteriilor tale și devin toxice, rupi legătura și fiecare își vede de viața lui.
Presupun că nu vrei să te apuci tu să le educi.

| luminitzamaria2008 a răspuns:

Ii zici:"fa iesi in morti tei"