| victoriapapi a întrebat:

Cum pot afla parola unei id de mess. mentionez ca mie mi-a spart parola cineva si s-a scos din lista de ignore, apoi mi-a divulgat din secret doar atat ca mi-a trimis un e-mail si de acolo a aflat, mai multe nu a vrut sa imi spunacrying si eu vreau plzz cine ma poate ajuta va imploor

2 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Pai cand ti-ai facut id-ul ai completat niste campuri cu intrebari si raspunsuri, in asa fel vei afla parola thinking sau daca nu poti incerca si la politie pentru ca este un delict big grin alte motode "simple" si cunoscute de toti nu sunt

| AliciaSwan a răspuns:

Stiu ca exista astfel de actiuni:persoana in cauza iti trimite un link sau un document ca si cum ar fi o poza dar de fapt prin asta iti afla parola daca tu ii dai accept.Eu daca as fi in locul tau as proceda astfel:iti faci un nou id de care el sau ea sa nu afle, iti stergi toate contactele din vechiul id si le treci in cel nou dar doar pe cele de care ai nevoie si le spui la toti ce ai facut, iti stergi absolut toate datele cum ar fi arhivele cu convorbiri, in cazul in care sunt importante le salvezi in word sau undeva.Sau,...eu am inteles ca... daca introduci de 3 ori parola gresita, id-ul se blocheaza pentru nu stiu cat timp si astfel nu ar mai putea intra cineva pe id-ul tau.De acest lucru doar am auzit si poate ca e adevarat.