| tbogdy a întrebat:

Salut, cineva mi-a spart parola la id mess si nici pe mail nu ma pot conecta, tin sa mentionez ca nici raspunsurile la cele 2 intrebari nu le mai stiu si nici nu am un email alternativ pentru a-mi recupera parola..nu stiu ce sa mai fac pentru ca tin foarte mult la ce mailuri am pe cont si nu vreau sa le pierd....ma poate ajuta careva? va rog!

9 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Nu ai absolut nici o sansa.

| MrEvil89 a răspuns:

Nu prea sunt sanse din cate stiu eu, mai ales ca nu ai un mail alternativ si nici nu stii rasp la cele 2 intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit printre perdanti! Si eu...

| pozeanimate a răspuns:

Spart parola? cu ce? cu ciocan.exe? happy
mai degraba ti-a fost blocat contul din cauza (sunt mai multe motive)
si nu ai nici o sansa sa recuperezi fara raspunsurile secrete si email alternativ sau mobil
desiii... unei prietene de-a mea tot i-a fost blocat contul si a 2 zi si-a revenit singur

| Seby90 a răspuns (pentru pozeanimate):

Salut, keylogger? Sau chiar si din browser poti afla orice parola, nu trebuie decat sa ai acces la pcul respectivului.

| pozeanimate a răspuns (pentru Seby90):

Asta se numeste furt nu spart
se sparge de exemplu cu a2 brute force

| Seby90 a răspuns (pentru pozeanimate):

Brute force nu mai merge de vreo 10 ani incoace. Singura metoda de a "sparge" parole este cea a vulnerabilitatilor, in esenta faptul ca poti edita in timp real o pagina de web in google / mozzila in web develop mode este o vulnerabilitate, facand toata treaba "spart parola".