| marbinbopeb a întrebat:

Cum pot face sa ma ierte cineva pentru o greșeala repetata? (Un prieten de al meu s-a supărat pe mine pentru ca am vorbit cu o fata dar nu suntem prietene și e gelos… ma urăște)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii...ii va trece!

| marbinbopeb explică (pentru Violleta2022):

I-a trecut deja. Mi-a mai dat o șansa happy

17 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Daca te uraste, da-l dracu, ca un prieten adevarat nu ar avea nici o problema cu ce ai facut, ai dreptul sa vb cu orice fata, oricum ea alege cu cine sta, nu voi. Chiar e bine, ca asa afli pe care place mai mult.

Nu mai atarna la el sa te ierte cand tot el e nesimtit.

| gabicoo a răspuns:

La 15 ani e cazul să-ți vezi de școală!

| marbinbopeb explică (pentru gabicoo):

Uite, site-ul acesta este pentru a ajuta persoanele. De ce sunteti toți atat de rai? Omule, dacă nu vrei sa ajuți nu mai răspunde. Nu te cunosc personal, dar aici nu trebuie sa aruncam cu ura, nu-i așa?

| marbinbopeb explică (pentru gabicoo):

Oh, si inca ceva. Pot avea un prieten și îmi pot vedea de școala in același timp. Nu e atat de greu

| mi25 a răspuns (pentru marbinbopeb):

Unora le imbatraneste mintea inaintea trupului. Asa este gabicoo. La 15 ani se leaga si se dezleaga prietenii. Doar cu cei cu mintea imbatranita nu mai stiu asemenea lucruri.

| mi25 a răspuns (pentru marbinbopeb):

Ai dreptate. Nu te uita dupa ce spun cei carora le-a imbatranit mintea si inima incat au ajuns "iasca".

| Vântulalb a răspuns:

Hmmm, tu greseala repetata, el gelos... chiar sunteti prieteni?

| marbinbopeb explică (pentru Vântulalb):

Da, chiar dacă mai exista unele conflicte in prietenia noastra tot ținem unul la altul și ne vrem binele. Dar acum simt cum se sfârșește. Avem o prietenie foarte frumoasa. e supărat de 3 zile sad

| ionur a răspuns:

Pai ce ai făcut sa grav -_-?

| marbinbopeb explică (pentru ionur):

Nu știu de ce e atat de gelos. Chiar nu il inteleg

| ionur a răspuns (pentru marbinbopeb):

Pai poate a fost cu fata aia și nu vrea sa afli tu și știe ca dacă o sa vorbești cu ia o sa afli Adevărul ai te ține la distanță sa nu afli Adevărul

| ionur a răspuns (pentru marbinbopeb):

Și*

| marbinbopeb explică (pentru ionur):

Și asta e o varianta. Dar face asta cu toată lumea. Chiar și cu băieții…

| ionur a răspuns (pentru marbinbopeb):

-_- hm