| mois a întrebat:

Cum pot gasi pe cineva cunoscand doar tara de care apartine, meseria si aspectul fizic?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără nume, loc de domiciliu nu poate fi găsit.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Cauti acul in caru cu fan..sanse nule.
daca ai o poza, prin detectiv.dar nu cred ca iti permiti asa ceva.
O seara bunahappy

evenso
| evenso a răspuns:

Nici politia nu l-ar gasi doar dupa aceste informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi gândeşte şi tu logic că nimeni nu poate fi găsit doar după aşa puţine informaţii.
Trebuie nume, prenume, domiciliu etc.
Te pup!

| pLeX a răspuns:

Google...

da-mi detalii si daca il gasesc negociem
paraschivalexandru2005@gmail.com
(sa scrii si intrebarea acolo)

| mois explică (pentru pLeX):

Ok....nu stiu cum il cheama, l-am vazut de cateva ori si s-a sfarsit brutal si urat.Imi pare foarte rau si as vrea sa lamuresc situatia daca s-ar putea desi pare cam imposibil.Stiu ca e din belgia si e de profesie inginer, stiu si cum arata dar nu-i stiu numele. Ma gandeam sa apelez la un vizionar sau clarvoyance.

| pLeX a răspuns (pentru mois):

Nu ti-as recomanda... o foto cu el te-ar ajuta mult de tot. vbim pe e-mail.

| GabiArian22 a răspuns:

Cu mult noroc poate doar sa ai rude la FBI... in rest nu prea ai cum

| Bloopies a răspuns:

Facebook