| IuliannaMaya36 a întrebat:

Cum gasesc o persoana, cunoscand numele, meseria si tara si orasul unde s-a nascut?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar pe facebook daca isi foloseste numele real..incearca pe google.
restul datelor, sunt valabile doar la politie.
O seara bunahappy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cauta pe facebook sau in cartea de telefoane(in Romania este foarte cunoscuta '''Pagini Aurii'')...

| KateMiddleton a răspuns:

Vrei sa-l gasesti pe cineva faimos? Nimeni nu iti va da pur si simplu o informatie confidentiala despre persoana pe care o cauti.Pe cine cauti?

| pufuletziii a răspuns:

Cauti pe fb. laughing))

| Nelutsa a răspuns:

Nu ştiu sigur dacă merge: http://www.zabasearch.com/
Dacă nu. poţi scrie pe google numele persoanei pe care o cauţi, poate este înscrisă pe undeva Facebook, HI5, Twitter.Sigur o să dai de cineva.
Încearcă!
Succes.

| IuliannaMaya36 explică:

Dar am o problema, nu am nai intalnit persoana respectiva de 2 ani... si acum sunt curioasa ce face sau daca (doamne fereste) a murit o mai pot gasi?

| caramela a răspuns (pentru IuliannaMaya36):

Acum depinde de noroc..incearca.