| viKaaLeX a întrebat:

Cum pot intreba o fata daca ma place? Nu fata in fata. Plsss HELP!

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl05 a răspuns:

Fa rost de id-ul ei, ma rog poate deja il ai eu nu am de unde sa stiu! Si cauta pe net o poezie, prin care sa se inteleaga ce vrei sa spui! Adica o poezie de dragoste si printre versuri sa existe: Ma pplaci? sau ceva de genu ma rog...si trimite-o! Daca nu merge ia o poza de pe net cu inimioare, si editeaz.o pe. pizap... Scrie pe ea: Ma placi? Caci eu te plac! Si trimiteo pe mess Bafta! Daca tu crezi ca merit fundita da-mi, daca nu, nici o problema! Succes!

6 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Pai...pe mess/telefon. happy

| Valy4567 a răspuns:

Trimite-i o scrisoare prin posta, sau roaga un/o coleg/a sa ii spuna.

| malina1 a răspuns:

Prin biletele
prin mail
prin fapte
in plus e clar ca daca o intrebi in fata nu o sa recunoasca niciodata fiindca la orice fata i-ar fi putin jena

| viKaaLeX explică (pentru malina1):

La asta ma gandeam si eu...

| ApkBR a răspuns:

Fata in fata e cel mai bine. Daca chiar iti place de ea te-ai simti cel mai fericit baiat daca ati fi singuri si v-ati uita unul in ochii celuilalt.Totusi, daca nu vrei sa ii spui fata in fata ( tu pierzi) poti ruga o prietena comuna s-ai spuna sau spune-i tu pe mess, ori ii trimiti un sms de dragoste. sunt n cai de a-i spune ce simti:p

| CrazyGirl05 a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita! sper ca a mers ideea mea!