| Cosmin162749 a întrebat:

Vreau si eu raspunsuri bune la intrebarea cum sa fac o fata sa ma placa? mai stau si in banca cu ea da nu stiu ce sa fac plssscryingcryingcrying help...chiar imi place de ea si poate si ea da nu sunt sigur da nucont help plsss big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

Pai ai putea sa o ajuti cu tot ce are nevoiesi bine inteles daca poti, sa ii iei apararea daca se cearta cu un alt coleg si alte lucruri asemanatoarebig grinFi atent cu ea, privesteo mai lung si cu putin noroc o sa observe ce faci pentru ea si poate o sa iasa ceva.
Bafta:*