| marya23marya a întrebat:

Cum poti desparti doua persoane!?

Răspuns Câştigător
| ViViAnALaNa a răspuns:

De ce sa le desparti? Daca ei sunt fericiti, mai bine nu incerca sa faci nimic, pentru ca mai devreme sau mai tarziu vor afla ca ai fost tu vina despartirii lor si or sa te injure toata viata. Nu merita.

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa desparti e usor, insa sa unesti doua persoane e mai greu. Una se lasa cu lacrimi, alta cu bucurie. De ce vrei sa iti aduci si tu aportul la realizarea de lacrimi in lumea aceasta?

| William a răspuns:

Cel mai usor este sa convingi pe unul ca partenerul/a il insala.

| Fatamuntilor a răspuns:

Asememenea lucruri NU se fac! Si care ar fi motivul?

| Dariusuu a răspuns:

Pe unele persoane chiar nu le poți despărți, și nici nu aș face asta.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Depinde de puterea relatiei lor.

| GEEK a răspuns:

Tu ești proastă? -.- Ce ai cu oamenii? Te roade invidia?