| Elizaaa000 a întrebat:

Cum pot despărți două persoane?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am citit comentariile tale la celelalte raspunsuri.Parerea mea este sa nu le mai dai nici o atentie mai ales cand te solicita la ceva.Si sa stii ca majoritatea baietilor cu mai mult de doua relatii isi cauta alinare la alta fata.Este ceva normal pe lumea asta.Ca sa o uite pe precedenta.Asa ca nu vad de ce te deranjeaza pe tine asta? Sau cumva fosta esti tu?

| Aasdfghj a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? Tie ti-ar placea?

| Elizaaa000 explică (pentru Aasdfghj):

Dar tie ti-ar convine sa mai fie si prieteni tai, si ma foloseasca, ca daca nu eram eu, ei nu mai erau impruna, si ma baga in seama doar daca vor sa se intalneasca.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Elizaaa000):

Draga mea, daca te deranjeaza ca esti folosita, pui capat prieteniei, nu incerci sa-i despartiwinking nu suport oamenii astia ca tine. Esti rea!

| SuneteDeChitara a răspuns:

De ce esti rea? sad

| Hakuouki a răspuns:

Asemeni lui dario si eu am citit celelalte comentarii, iar el ti-a pus o intrebare foarte buna, fosta esti tu? Eu spun sa-i ignori pe amandoi cand vor ceva sau rupe legatura cu amandoi, relatia se va destrama de la sine daca tu esti "stalpul" care o sustine, totusi ai putea incerca sa te bucuri pentru ei, nu uita ca "ce dai, aia primesti". In loc sa te simti bine ca-i ajuti pe altii.

| pufuletziii a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta? Gelozie?
Daca chiar tii la persoana pe care vrei sa o despati de cealalta, in loc sa faci asta, bubura-te ca e feicit/a.

| Elizaaa000 explică (pentru pufuletziii):

Gelozie de loc, dar ma afecteaza ca sunt folosita. Si bagata in seama doar atunci cand au nevoie de mine + ca acel baiat sta cu ea doar sa o uite pe fosta, si nu tine la ea nici macar 40%... Alt subiect nu este.

| pufuletziii a răspuns (pentru Elizaaa000):

Te asigur ca daca relatia lor nu o sa tina, nu trebuia sa-i desparti tu.
El o foloseste, ea e inconstienta. Se despart 100% in scurt timp.

Răspuns utilizator avertizat
| sakura021 a răspuns:

Te asigur ca nu vrei sa desparti doua persone...