| JustAStar a întrebat:

Cum poti sa recuceresti un baiat care a mai fost iubitul tau si stii ca mai tine la tine dar are alta iubita? rapid va rog dau fundita!**XoXoJustAStar

Răspuns Câştigător
| Indian a răspuns:

Phoa...pei dai si tu niste semne.Aranjeaza o intalnire cu prietenii si spune-i unui prieten sa il invite si pe el fara sa ii spuna ca tu l-ai pus.Totul sa para o pura coincidenta.Atunci cand va intalniti, sa incerci sa vorbesti cu el chiar daca sa ziceam a venit si actuala lui iubita. Vorbiti despre ce stii ca ii place.Prinde si tu un moment d-ala ca in filme cand va uitat aman2 unul la altul...si daca prinzi acest moment, iti dau un pont: spune-i,, mi-e dor de tine!''Pune pe cineva sa ii zica lui ca ai suferit mult cand v-ati despartit si ca tu inca il mai iubesti, dar daca faci acest lucru pune pe cineva de incredere! Incearca sa comunici cu el si sa scapi de iubita-sa.Invita-l in parc sau vorbeste pe mess cu el.Crede-ma! Va functiona!

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Indian a răspuns:

Uitati*...sau fa-te ca te impiedici si cazi peste el si atunci stai putin pe el(vreo 2 minute). In timpul ala poti sa il saruti sau sa il pupi pe obraz sau doar sa il privesti in ochi. Fa-te ca ti-a intrat ceva in ochi sau te doare o mana, astfel asa el te va ajuta.

| andreea_4557 a răspuns:

Deschide-i ochii si spune-i ca esti dispusa sa incercati o a doua sansa... daca nu merge fa-o pe iubita lui sa inteleaga ca el pe tine te place