| anonim_4396 a întrebat:

Cum priviti, catalogati, o femeie casatorita care flirteaza cu un barbat

10 răspunsuri:
| scootsie a răspuns:

Neserioasa, daca e adevarat. Dar sunt cazuri cand sotul vede flirt in orice, chiar daca nu e real, asa ca trebuie comunicare intre cei doi.Si,daca e fericita cu sotul de ce ar flirta?

| Georgiana2905 a răspuns:

Depinde. Daca acasa are tot ceea ce are nevoie atunci nu o vadcu ochi prea buni. Dar daca acasa are un barbat cu care nu poate vb nimic, cu care nu se intelege si care nu o satisface atunci nu vad neaparat in ea greseala. Cel mai bine ar fi sa divorteze dsar uite ca si aventurile sau flirt-urile au fi ele gramul lor de dulceata.

| mada12 a răspuns:

Nu prea bine.decat daca nu cumva este pe cale sa divorteze...depinde si in ce sens flirteaza...winking

| Rux_5597 a răspuns:

Atata timp cat e doar flirt nu e nimic rau happy. Si barbatii fac asta. femeile de ce nu ar putea?

| danutza a răspuns:

Dornica, neastamparata, jucausa smug laughing

| renault a răspuns:

Depinde de sot ce fel de sot este daca nu te poate face fericita...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este adevarat, are un nume..., daca doar i se pare cuiva ca flirteaza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei si ce daca flirteaza si femeile casatorite! E un mod sigur de a mai verifica din cand in cand daca mai ai...acel ceva(nu stiu exact cum sa-l definesc. poate sex-appeal sau feminitate, sau putere de seductie). Cert este ca dupa un flirt (impartasit, desigur) te simti altfel.ai mai multa incredere in tine si poti spune
: "Ya. I still got it"!

| dada18x a răspuns:

Intreaba`l pe tata. Mama face mereu lucrul asta laughing

| marriutza a răspuns:

Tarfa...altfel nu te pot ajuta...